Referencje:
 
 
 

Ukazanie znaczenia procesu kształtowania wizerunku firmy można oprzeć na przykładzie, który często pojawia się w realiach przedsiębiorstw.

Potencjalny kontrahent umawia się na spotkanie i postanawia przybyć do centrali firmy na rozmowy. Gdy staje przed budynkiem ocenia wielkość przedsiębiorstwa po okazałości biurowca, wchodząc do środka zwraca uwagę na wystrój i wyposażenie, oznakowanie korytarzy, elementy Systemu Identyfikacji Wizualnej przedsiębiorstwa by wreszcie nawiązać pierwszy kontakt z pracownikami. W ten sposób potencjalny klient umiejscawia w swojej świadomości firmę, z którą jest zainteresowany współpracować.
Podobne mechanizmy kształtują zdanie odwiedzającego na temat przedsiębiorstwa, gdy wchodzi na jej stronę internetową, wiztytówke, folder. Nasze działania zmierzają do budowania zaufania oraz podkreślenia profesjonalizmu firmy na drodze do realizacji jego celów strategicznych.
Potencjalny kontrahent odwiedzając witrynę internetową przedsiębiorstwa w pierwszej kolejności zwróci uwagę na szatę graficzną. Czy będzie przyjazna dla oka? Czy odda charakter przedsiębiorstwa ? Następnie skupi się na układzie informacji, intuicyjności nawigowania po podstronach oraz, co najważniejsze, czasie dotarcia do interesujących go materiałów. Jeżeli dodatkowo wykorzysta stronę do nawiązania kontaktu z firmą czy przejrzenia informacji w dziale Public Relations to uzna, że interesujące go przedsiębiorstwo poważnie potraktowało komunikację zewnętrzną. 

Każda firma, której zależy na dobrym wizerunku powinna zadbać o atrakcyjną, nowoczesną i przyciągającą uwagę reklamę wizualną. W tym temacie jest szereg rozwiązań, które możemy zrealizować w zależności od potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Wykonujemy wydruki wielkoformatowe z twardego i miękkiego solwentu na różnych mediach (foliach, banerach, siatce mesh, bluebacku, plandekach i wielu innych w zależności od potrzeb i ich przeznaczenia), dysponujemy możliwością szerokości druku do 3,2 m oraz zgrzewem i zabezpieczaniem wydruków. Firmie pragnącej w atrakcyjny sposób pokazać swoją flotę samochodów firmowych pragniemy zaoferować różne możliwości oklejania pojazdów od zwykłej wyklejki z folii ploterowej do pełnego oklejenia folią wylewaną.

Czym byłaby firma bez oznakowania swojego biura czy placówki tak aby potencjalny klient nie przeoczył jej w "masie" otaczających go reklam? Zapewne jedną z wielu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z wszelką starannością przekazujemy swoję więdzę w zakresie reklamy tak aby wybór klienta w postaci skorzystania z naszych usług był trwałą współpracą a nie jednokrotnym zleceniem.

 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

 
 
 
Tagi Google: agencja reklamowa rzeszów, długopisy reklamowe Cosmo z  grawerem, reklama rzeszów. oklejanie samochodów rzeszów, grawerowanie długopisów, tablice reklamowe, banery, wydruki wielkoformatowe, druk wizytówek, oklejanie samochodów i wiele więcej z zakresu reklamy wizualnej, Wizytówki / Ulotki / Zaproszenia / Ulotki DL / Plakaty A3 / Ulotki A4 / Rzeszów, Cyfrowa Drukarnia Rzeszów, druk wielkoformatowy, tablice reklamowe, reklama rzeszów reklama rzeszów, agencja reklamowa easolution,  reklama rzeszów, grawer długopisów reklamowych, wynajem bilbordów, druk bilbordów, wynajem tablic reklamowych, kalendarze 2018, serwisy www, reklama rzeszów, easolution, Serwisy internetowe, Prezentacje multimedialne, Kampanie reklamowe i internetowe, Pozycjonowanie w google.com i onet.pl, Rozbudowane portale sprzedażowe, Kompleksowe strategie e-marketingu, konsulting Przygotowanie, opracowanie i druk, Gadżety multimedialne będące podstawą efektywnego funkcjonowania firmy w strukturach Internetu, Utrzymywanie kont pocztowych i serwisów www, Pełna administracja i kontrola nad serwisami www,Druk wielkoformatowy,Reklama wolnostojącą w pełny tego słowa znaczeniu,Wynajem bilbordów,Identyfikacja wizualna, Projekty graficzne: plakaty, kalendarze (ścienne książkowe), wizytówki, papier firmowy , koperty,  foldery, teczki ofertowe, zaproszenia i inne,  Reklama zewnętrza i wewnętrza: szyldy, kasetony świetlne, banery, reklamy wolnostojące.
 
 

GRUPA REKLAMOWA - easolution.pl, - Dane do faktur: ul. Sikorskiego 140 B, 35-304 Rzeszów
NIP: 813-236-25-14, Regon: 180152629, e-mail:biuro@easolution.pl, mobile: 668 188 252
Biuro handlowe:  35-317 Rzeszów, ul. Legionistów 16 /koło noclegów Albatros/
e-mail: info@easolution.pl, mobile: 600 090 25, 17 230 54 10

    
 
Polityka cookies